logo OKElogo BIP
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Gdańsku
A- A A+

Komunikaty


Komunikat w sprawie doszkolenia dla egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego - polonistów

Kategoria: egzamin ósmoklasisty
19.10.2018 r. - 10:04

Szanowni Państwo Egzaminatorzy egzaminu gimnazjalnego –Poloniści!

Uprzejmie informujemy, że dla egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego – polonistów Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku organizuje dodatkowe doszkolenia w zakresie egzaminu ósmoklasisty obowiązującego od roku 2019. Doszkolenie dla egzaminatorów z województwa kujawsko-pomorskiego odbędzie się w Bydgoszczy, a dla egzaminatorów z województwa pomorskiego – w Gdańsku.

Doszkolenia zostaną przeprowadzone na przełomie listopada i grudnia br. Czas trwania pełnego szkolenia to 8 godzin (sobota).

Osoby chętne proszone są o zalogowanie się w Serwisie OKE dla egzaminatorów, gdzie w zakładce DEKLARACJA UDZIAŁU W SZKOLENIU została Państwu udostępniona aplikacja zgłoszeniowa.

Państwa zgłoszenia polegające na wyborze miejsca szkolenia będą przyjmowane do 15 listopada 2018 roku. Dla osób, które w wyznaczonym terminie zgłoszą swój akces, zostaną wygenerowane, również Serwisie OKE dla egzaminatorów, zaproszenia zawierające adres i dokładny termin szkolenia.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o uaktualnienie w odpowiedniej zakładce w Serwisie OKE dla egzaminatorów danych osobowych podanych przez Państwa.

Z poważaniem
Irena Łaguna
Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej
w GdańskuNastępna strona: Serwis Moodle