logo OKElogo BIP
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Gdańsku
A- A A+

Zgłoszenie nowej szkoły

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do listu Minister Edukacji Narodowej z dnia 19 lipca 2018 r., informujemy, że dane szkół i zdających z Systemu Informacji Oświatowej (SIO) będą wykorzystane do organizacji egzaminu ósmoklasisty.

W związku z tym uprzejmie prosimy o zweryfikowanie w SIO danych teleadresowych szkół oraz imienia i nazwiska dyrektora szkoły we wskazanym w piśmie terminie tj. do 10 października 2018 r.

W dniu 5 listopada 2018 r. planowane jest uruchomienie przez komisję systemu informatycznego do organizacji egzaminu ósmoklasisty. W systemie będzie możliwe pobranie z SIO danych szkół i zdających. Więcej informacji na ten temat będzie przekazane w trakcie konferencji w sprawie organizacji egzaminu ósmoklasisty.

Formularz zgłoszenia nowej szkoły do OkręgowejKomisji Egzaminacyjnej w Gdańsku

Poniższy formularz służy do przekazania danych nowej szkoły do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Na podstawie przekazanych danych zostanie dla Państwa przygotowany identyfikator oraz klucz szyfujący i przesłany pocztą - listem poleconym - na wskazany adres.

Po wypełnieniu formularza i wciśnięciu przycisku "Wyślij" na ekranie powinien pojawić się komunikat informujący o poprawnym przesłaniu danych. W przypadku braku komunikatu lub pojawieniu się komunikatu o błędzie prosimy o ponowne wypełnienie formularza.

Uwaga! Pola formularza oznaczone * są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Zgłoszenie nowej szkoły


Poprzednia: dla uczniów
Następna strona: Hermes